Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn maakt onze website gebruik van cookies. Zo kunnen we u producten tonen die bij u passen, en deelt u eenvoudiger interesses via bijvoorbeeld Facebook. Heeft u dit liever niet? Dan kunt u hiernaast uw voorkeuren aanpassen.         
Home > Contact

Contact

Adres

De Kampeermarkt B.V.
Lodewijkstraat 4
5652 AC Eindhoven


T 040 25 133 92 
F 040 25 116 40
IBAN: NL16INGB0677701969
BIC: INGBNL2A

KVK: 17070125
BTWnr: NL809108173B01

Algemeen: info@kampeermarkt.com
Huishoud: huishoud@kampeermarkt.com
Meubels: meubels@kampeermarkt.com
Techniek: techniek@kampeermarkt.com
Tenten: tenten@kampeermarkt.com
Kleding:

Kleding@kampeermarkt.com

Voortenten:

voortenten@kampeermarkt.com

 

Routebeschrijving

VANAF LIMBURG:
Knooppunt 'Leenderheide' richting CENTRUM
2de Stoplicht LINKS (ring)
Rotonde RECHTDOOR
1e stoplicht LINKS
2de Straat RECHTS

VANAF DEN BOSCH/TILBURG/BREDA:
N2 randweg richting Waalre aanhouden
Daarna RECHTS de afslag 30 richting Centrum-Strijp nemen
CENTRUM aanhouden en doorrijden tot rotonde
Bij rotonde RECHTS
3de Stoplicht RECHTS
2de straat RECHTS

VANAF TURNHOUT: AFSLAG 33
Afslag 'WAALRE/VALKENSWAARD' LINKSAF
4de Stoplicht LINKS (ring)
6de Stoplicht LINKS
2de Straat RECHTS



Grotere kaart weergeven